O nas

Wszyscy z naszej organizacji prowadzimy zdziałania głównie w ramach naszych pasji oraz przede wszystkim naszych wartości i idei. Nasze działania w ramach stowarzyszenia realizowane są po godzinach pracy w wolnych chwilach. 
Głównym naszym działaniem jest prowadzenie warsztatu nowo-technologicznego FabLab Gdańsk w którym prowadzimy warsztaty i projekty przy współpracy z Fundacją Orange. 
Podchodzimy do naszych działań kierowanych do dzieci  odpowiedzialnie dlatego przygotowaliśmy Procedurę Ochrony Dzieci która ma za zadanie zagwarantowania bezpieczeństwa dzieci na naszych zajęciach i warsztatach. 
Poznaj osoby będące członkami stowarzyszenia

Cyryl

Zarząd

Fizyk-Informatyk z wykształcenia, zaś z pasji elektronik i konstruktor. Zajmuje się konstruowaniem drukarek 3D, frezarek CNC, tworzeniem robotów i wdrażaniem innowacji w dziedzinie automatyki i mechatroniki. Prowadzi warsztaty z elektroniki, budowy drukarek 3D oraz cykliczne spotkania dla entuzjastów nowych technologii. 

Marcin

Zarząd

Adam Słodowy FabLabu Gdańsk. Rzemieślnik, improwizator, organizator rzeczy wszelakich, samozwańczy technik, elektronik, grafik, projektant 3D, konstruktor i osoba o bardzo szerokiej wiedzy praktycznej. Zawsze skory do pomocy, dzielenia się wiedzą jak i chaotyczny, nienawidzący bezczynności + uzależniony od cukru.

Ksenia

Zarząd/Koordynatorka

Koordynatorka do spraw projektów w FabLabie. Zajmuję się również finansami i rozliczeniami.  W wolnych chwilach lubi szydełkować, szyć i czytać książki. 

Paweł

Zarząd

Ojciec i mąż. W pracy zawodowej inżynier systemów wodociągowych i kanalizacyjnych. Zazwyczaj znajdziecie go wszędzie tam gdzie wióry lecą. Drewno to jego ulubiony materiał do pracy. Jego marzeniem jest opłynąć Bałtyk własnoręcznie zbudowaną łodzią. Pomalutku powolutku jest coraz bliżej jego ziszczenia.

Mikołaj

Komisja rewizyjna

Z zawodu nauczyciel. Zarówno w sferze zawodowej jak i w wolnych chwilach realizuje swoją pasję: programowanie. Poza uczeniem w szkole, prowadzi kursy programowania i warsztaty, a gdy znajdzie czas rozwija własne projekty programistyczne pisząc w Scali, Javie i JavaScript. Lubi elektronikę ponieważ można ją zaprogramować. A projekty druku 3D przygotowuje używając OpensCad’a.

Tomek

SFLG

Programowanie, w drewnie grzebanie, trochę w 3D a do tego produkcja mydła. Zawsze chętny do pomocy i jedzenia. Lubi poznawać nowe technologie i wykorzystywać do tworzenia nowych rzeczy.

Paweł

SFLG

Maker i edukator w zakresie nowych technologii. Z zapałem realizuje warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży, chętnie dzieli się pozyskanymi przez siebie umiejętnościami.