Wszyscy z naszej organizacji prowadzimy zdziałania głównie w ramach naszych pasji oraz przede wszystkim naszych wartości i idei. Nasze działania w ramach stowarzyszenia realizowane są po godzinach pracy w wolnych chwilach.

 Poznaj osoby będące członkami stowarzyszenia

Zarząd:

Cyryl – Informatyk z wykształcenia, zaś z pasji elektronik i konstruktor. Zajmuje się konstruowaniem drukarek 3D, frezarek CNC, tworzeniem robotów i wdrażaniem innowacji w dziedzinie automatyki i mechatroniki. Prowadzi warsztaty z elektroniki, budowy drukarek 3D oraz cykliczne spotkania dla entuzjastów nowych technologii.  marcin Marcin - Adam Słodowy FabLabu Gdańsk. Rzemieślnik, improwizator, organizator rzeczy wszelakich, samozwańczy technik, elektronik, grafik, projektant 3D, konstruktor i osoba o bardzo szerokiej wiedzy praktycznej. Zawsze skory do pomocy, dzielenia się wiedzą jak i chaotyczny, nienawidzący bezczynności + uzależniony od cukru.
 pawelr  Paweł - Ojciec i mąż. W pracy zawodowej inżynier systemów wodociągowych i kanalizacyjnych. Zazwyczaj znajdziecie go wszędzie tam gdzie wióry lecą. Drewno to jego ulubiony materiał do pracy. Jego marzeniem jest opłynąć Bałtyk własnoręcznie zbudowaną łodzią. Pomalutku powolutku jest coraz bliżej jego ziszczenia.  femaleuser  Ksenia - Koordynatorka warsztatów FLGpbO. W wolnych chwilach lubi szydełkować, szyć i czytać książki. 

Pozostali przedstawiciele:

Paweł – Maker i edukator w zakresie nowych technologii. Z zapałem realizuje warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży, chętnie dzieli się pozyskanymi przez siebie umiejętnościami.
mikolaj Mikołaj  - Z zawodu nauczyciel. Zarówno w sferze zawodowej jak i w wolnych chwilach realizuje swoją pasję: programowanie. Poza uczeniem w szkole, prowadzi kursy programowania i warsztaty, a gdy znajdzie czas rozwija własne projekty programistyczne pisząc w Scali, Javie i JavaScript. Lubi elektronikę ponieważ można ją zaprogramować. A projekty druku 3D przygotowuje używając OpensCad’a.